Väledad “Väledal Jänesel”

Katriin Ivanov Nõmme rühmavanem

IMAG1171

Kimmimäng
Foto: Katriin Ivanov

Nõmme rühma Kodutütred osalesid laupäeval, 12.aprillil Valga Maleva Võistlusel „Väle Jänes“, kus me osaleme juba traditsiooniliselt kolmandat aastat. Ka seekordne võistlus oli edukas.

Nooremate vanuserühmas tõi võistkond Nõmme väiksed kodutütred 1, koosseisus: Kaisa Lepik, Janeli Pärnik, Elis Niitla ja Madleen Pähna tubli I koha. Kõige parema tulemuse said tüdrukud päästeameti, salakirjade, ämbliku ja politsei punktis, lisaks oli neil kõige kiirem trassi läbimise aeg, mis andis lisapunktid. Nõmme väiksed kodutütred 2 võistkond, kes oli võistluse üks noorimaid, saavutas tubli 4.koha. Juhendajatega oli väikestega kaasas rühmavanem Katriin Ivanov ja kodutütar Kairit Lille.

Keskmises vanuserühmas oli esindatud, segatiim Nõmme KT/NK, koosseisus: Kaisa Mai Kallaste, Annika Kurg, Kristjan Rikas ja Siim Kurg, kes kordasid oma eelmise aasta tulemust ja tõid koju eduka I koha. Keskmises vanuserühmas osales veel Nõmme KT tiim, ja Nõmme NK tiim.
Oluline ja eesmärk oli kõigil lõpetada, mitte jääda viimaseks, ja seda me ka tegime. Lapsed oli väga väga tublid, võtsid tõsiselt võistlemist ja tiimitöö oli kokkuhoidev ja üksteist aidati igal võimalusel.

IMAG1177

Esindus valgamaal
Foto: Erakogu

Categories: Uudised | Sildid: , | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.