Veebruar Öökullid rühmas

Jaanika Kikkas – Öökullide rühmavanem

20160201_1742481.veebruaril tehti koos vastlakukleid. Rühmavanem tegi kodus eelnevalt 4 kg pärmitainast, mis siis suure pesukausiga sai kooli toitlustuse klassi toimetatud 🙂

Tänu kooli vastutulelikkusele oli meil võimalik kasutada suurepäraseid ruume, mis oli kõige vajalikuga juba sisustatud. Neiud jagati 3 gruppi ja iga grupp sai oma suure laua taga väikeseid kukleid veeretada. Ühte gruppi juhendas vanem kodutütar Kristiine rühmast, Erli Meinson. Tema käest said nooremad ka muid nii kooliga kui ka organisatsiooniga seonduvat küsida.

Kui kuklid olid valmis veeretatud, asetas iga grupp oma kuklid oma ahjuplaadile ja jäid ootama kerkimist ning küpsemist. Samal ajal koristati lauad ning tehti ettevalmistusi vahukoore vahustamiseks mikseriga. Hiljem oli kõikidel võimalik oma kuklitele lisada pohlamoosi, vahukoort ning lisaks kaunistada pähklipuruga. Kõik soovijad said oma kuklid koju kaasa võtta, pakkides need pabertaldrikule ja kilega kattes.

Kuklite jahtumise vahepeal tehti ka valimised rühmajuhi ja rühmajuhiabi leidmiseks. Nende töödeks on rühmavanema abistamine koonduste ja ürituste organiseerimises ning muud jooksvad ülesanded. Kandidaate oli eelnevalt registreerunud 4 ja hääletamine oli salajane.

Kinnitati rühma struktuur: Rühmavanemaks on Jaanika Kikkas ning rühmavanemaabideks on Riina Lensment ja Vive Pandis, rühmajuhiks Hannaleen Hiob ning rühmajuhiabiks Eliisabet Talts.

6.veebruaril toimus Uus-Tataris järkude õppepäev, kus toimusid erinevad töötoad: organisatsiooniõpe, topograafia, esmaabi, loodus, katelok – ohutus, seljakott ja sõlmed. Õppepäeval osalesid kodutütred ja noorkotkad erinevatest Tallinna ringkonna rühmadest ja juhendajateks olid nii instruktorid kui ja rühmavanemad ise.

Jutt ja pildid https://kttallinn.wordpress.com/2016/02/13/jarkude-oppepaev-06-02-2016/

15.veebruaril toimusid koolis piduliku koonduse ettevalmistused, jagati vorme 6.järgutesti teinud neidudele. Koos ringkonnavanema Jaanika Palmi ning instruktori Bärbel Salumäega kontrolliti vormide väljanägemist, jagati juhiseid enne pidulikku koondust. Koos külalistega Lilleküla Gümnaasiumist harjutati ka rivi ja veidi paraadmarssi.

19.veebruaril toimus vabariigi aastapäeva puhul pidulik koondus Pelgulinna gümnaasiumis. Vastu võeti 22 liiget Öökullide rühmast, samas jagati ka 6.järgu täppe.

https://kttallinn.wordpress.com/2016/02/23/ev-pidulik-koondus-36-uue-kodututrega/

29.veebruaril tehti ühiskülastus Männiku lasketiiru, kus kõigil soovijatel oli võimalik koos laskeinstruktoriga õhupüssist märki lasta. Tutvuti ka lasketiiru ruumidega, kus tulevikus võivad toimuma hakata ka mõned laagrid.Neidudele väga meeldis ja ka laskeinstruktor küsis järgmise külastuse kohta.

Advertisements
Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.