Squad rühm Rabarübliku ja Vikerkaare lasteaias

Tekst: Maria Järvis, Carolina Sildam, Merily Unt
Pildid: Lasteaedade õpetajad

 

Tallinna Lasteaias Vikerkaar oli 23. veebruaril imeilus aktus ja väga huvitav päev, kus lapsed said teada Noor Kotkaste ja Kodutütarde tegemistest metsas.
Georg Henry ja Carolina olid sõbralikud, jutukad ja väga viisakad noored.
Suur tänu abi eest ja meie oleme rõõmsad, et noored pakkusid Vikerkaare lastele huvitava päeva.

Carolina mälestused: Esimesed emotsioonid lasteaeda nähes olid väga head. Juba enne sisseastumist oli arusaada, kui armas ja ilus kohake see on. Vastuvõtt oli väga tore, direktor oli väga lahke. Saime ka kohe alguses kingitused kus sees oli lasteaia tass, tee ja Eesti 100 šokolaad. Peale seda oli meil aega ja rääkisime, siis läbi mida rääkida ja kuidas ja millal lipu sisse viime.

Kui saabus aktuse aeg ja me viisime lipu pidulikult sisse, siis lapsed olid kohe üllatunud ja õnnelikud. Sellele järgnes hümn ja direktori kõne. Peale seda rääkisime põhi asjad meie organisatsioonide kohta. Siis hakkasid lapsed esinema erinevate laulude ja tantsudega. Tuli tõdeda, et oli väga palju ära tundmis rõõmu. Pärast pidime ka lipu ära viima. Aktus sai läbi saime kõik koos süüa kooki ja puuvilju. Peale seda kõike läksid nooremad rühmadesse. Koolieelikud ja tiigrite rühm kogunesid võimlasse, kus tutvustasime nendele matkakoti ja selle sisu. Lastele väga meeldis see kõik. Saime kõige lõpuks ka kartuliputru ja viinereid. Väga hea toit oli seal lasteaias. Meie jäime väga rahule sealsete laste ja töötajatega. Kindlasti oleks nõus teinekordki lasteaeda minema, kui kutsutakse.

Advertisements
Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.