Suurlaager 2018

Sel aastal oli suurlaager eriline. Koos külalistega osales laagris 1008 inimest. Spektri nime kandvas laagris esindas Tallinnat kokku 44 noort laagris ja 9 korraldustiimis.

Laagri meediatiim kajastas laagrit igapäevaselt lehel: https://www.facebook.com/Spekter-suurlaager-1920340921612850/

Noorte muljed laagrist:

Joosep, korraldustiimist. Väga lahe oli.

Georg, korraldustiimist. Hea korraldusega laager oli.

Carolina, korraldustiimist. Lahe laacer ja lahedad noored olid.

Sandra, korraldustiimist. Minu punkt, mida läbi viisin oli lahe. Ilm oli nii kuum, et joogivesi oli pidevalt tuline.

Kasper, laagriline. Laagrid olid jagatud alamlaagriteks ja ei saanud kõigi sõpradega kokku, nii nagu oleks soovinud. Töötoad olid huvitavad.

Gerda, laagriline. Päris tore. Minu esimene suurlaager. Seal oli 1000 osalejat, korraldus oli hea. Samas oli kõik väga range. Rohkem liikumisvõimalust oleks võinud olla. Oleks tahtnud rohkem sõpradega suhelda. Inimesed naeratasid koguaeg. Liiga palju suunati noori Spektri lehele laikima ja jagama.

Sten-Kristen, laagriline. Vaba aega ja vabadust oleks võinud rohkem olla. Ägedad töötoad olid ja palju paremad kui eelmisel aastal.

Richard, laagriline. Minu esimene suurlaager! Väga äge oli. Järgmisel aastal uuesti!

Marie Elisabeth, laagriline. Täitsa lahe laager. Kogu aeg kõlas laagris muusika. Korraldajad ja kokad olid superlahedad. Meie juhendajad ja alamlaagri juhid olid üliägedad.

Eke, laagriline. Huvitavad töötoad, kogu aeg oli sisustatud.

Mirjam-Dolores, laagriline. Laager oli väga tore. Juhendajad ja laagrilised olid toredad. Töötoad olid põnevad ja sai isegi uusi asju õppida. Oleks võinud olla rohkem ühtsust ja liikumisvõimalust. Alamlaager oleks võinud karmimalt koos liikuda ja olla.

Sten-Ragnar, laagriline. Palju Rulli, rulli, rullit 🙂

Maria Elisa, korraldustiimis. Pigem liiga ülespuhutud laager. Oli pigem kommertslaager. Aga. Tegevused olid väga huvitavad ja spordipäev oli üliäge. Tegelt oli huvitav ja teistsugune toit. Natuke imelik on noortelaagris, kus pidevalt suunatakse telefoni noori. Sõbraraamatud olid ülitoredad, aga sõpru oli raske leida, kui liikuda nii vähe sai.

Grete-Kai,  korraldustiimis. Hästi suur osa oli sel aastal meedia ja sotsiaalmeedia poolel. Korraldusliku poole pealt oli segadust. Alamlaagrid omavahel ei suhelnud. Meie muusikapunkti pääsesid vaid üksikud noored. Erinevad alamlaagrid ei tohtinud omavahel suhelda. Toit oli hea, aga vähe toitev. Oli näha, et raha oli kulutatud. Polnud halb laager, aga eelnevad on paremad olnud.

Elyse-Bety, laagriline. Seltskond oli lahe ja laager oli läbimõeldud. Kahju, et teistega sai vähe kokku saada ja suhelda.

Kõik noored sõnasid kui ühest suust, et söök oli laagris lihtsalt parim.

Mina, omalt poolt lisan, et oli väga huvitav kogemus osaleda laagri korralduspoolel. Tagala tiimil olid oma väiksed ülesanded, millega ilusti hakkama saime. Suuremad tüdrukud olid punktides juhendajateks ning neid kiideti.

Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.