KVÜÕA Kõrgeim Sõjakool

Mina Caroina Squadist ja Mirjam Pelgulinnast seadsime oma sammud 19oktoobri hommikul Tartu poole, kus me käisime Kõrgemas Sõjakoolis.

Meile näidati kooli muuseumi kus oli läbi ajaloo erinevad märgid ja asjad mida kaitsevägi kuid ka kaitseliit kasutanud. Leidsime ka kaitseliidu märkide juures Tallinna Toompea malevkonna märgi. Muuseumis jõudsime kaks korda käia enne kui Rocca kool – Kellega koos meile ekskursiooni tehti, jõudis ja peale tutvustavat esitlust. Teise korra ajal tehti ka meiega väike intervjuu kus uuriti kust kuulsime sellest ja kas tahame ise ka sinna õppima minna. Jäime silma neile, kui asjast huvitatud võrreldes teistega sest me küsisime koguaeg küsimusi ja rääkisime juttu muuseumis.

Peale muuseumis olemist näidati meile relvi kus sai neid kõiki ka käes hoida jms. Eriti palju uut relvades polnud, kuid mõned üksikud olid küll mida varem näinud polnud. Sai seal juures ka proovida vesti ja seljakotti koos relvaga. Sealt edasi näidati meile nö kasiinot ehk siis puhkeruumi ja kohta kus nad koosolekuid peavad. Saime ka ühte magamistuba näha. Paraku meie seiklused lõppesid sellega, sest mõlemal on laagrid õhtul. Aga saime sealt meeneid ka kaasa.

Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.