Kodutütred merenoorkotkaid toitlustamas

Squad KT rühmavanemana olen ma juba mitmeid aastaid teinud koostööd merenoorkotkastega, et poisid, saaksid laevas olles korraliku kõhutäie. Kõige esimesel korral käisin ise ka kohal ja proovisin ise järgi, mida tähendab laeva kambüüsis kokkamine. Nüüd juba oskan tüdrukutele rääkida ja soovitada ning vajadusel häid nõuandeid jagada. Maria Järvis

 

Mina Carolina (Squad KT) ja Elyse-Bety (MANK) käisime juuni alguses uutele Merenoorkotkastele süüa tegemas, kes tegid lennusadama muuseumi laeva Maru peal baaslaagrit. Meie osa algas umbes tund peale laagri algust, kus hakkasime tegema õhtusööki, milleks olid friikartulid, viinerid ja kurgi-tomati salat. Panni peal friikartulite ja viineritega tegemisega kaasnes alguses parajaid viperusi. Saime söögi valmis ja kõik olid rahud. Siis oli aeg poistel laager avada kus ka meie panime oma pidulikud vormid selga ja võtsime osa. Peale seda nad hakkasid sõlmi õppima mida laevas läheb vaja ja ööpatrulle määrama. Meie läksime ära nende juhendaja Asbergi laevale ööseks magama.

Hommikul vara pidi ärkama ja hakkama tegema putru mida tuli natuke palju, aga kõik said söödud. Peale seda hakati eilseid sõlmi praktiseerima ülesannetega. Saime pealt vaadata. Paadi sildumist tegid ka läbi kuidas laeva külge siduda seda. Meie sellel ajal hakkasime tegema neile lõunasööki milleks olid makaronid hakkliha ja kurgi-tomati salatiga. Seda söödi rohkelt lausa. Kusjuures nõud pesid poisid ise kõik. Iga söögikorra lõpus oli kaks poissi kes pesid nõusid. Peale sööki oli võimalus merele minna. Ja sellega oli see imetore aeg läbi, kusjuures merekotkad on väga sõbralikud ja hakkajad.

Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.