Hilised jaaniussikesed

Tekst ja pildid: Triin Kravets

 

Orienteerumine on alati põnev, sportlik ja hea viis lisategevusega looduses liikuda ja saada uusi kogemusi ning valmisolekut tõsistemateks matkadeks. Öökullid, Sadama ja Iilikesed võtsid ette ühe vahva ööorienteerumise. Kohanemiseks pimeda metsaga võtsime kõigepealt ette meie instruktori Mait Tõnissoniga tutvumisringi ja kohanemise pimeda metsa vahel. Orienteerumise praktilist osalemist toetas paar nädalat varem põhjalik teooriatund.
Mõeldud tehtud ja pealampidega grupid metsa punkte jahtima, orienteerumine oli . Elevust oli nii noortel kui rühmavanematel (kes tundsid natuke kadedusepisikut, et ise punktijahile minna ei saanud), kes vargsi justkui piiluvate päkapikkudena erinevate punktide läheduses pimedas jaaniussikestest tüdrukute lähenemist ning punktijahti piilusid.

kokkulepitud ajaks olid tüdrukud kõik ilusti õigel ajal olemas, kosutuseks topsike teed ja küpsist ning tüdrukute põnevil nägudel põlemas küsimus “Millal me uuesti teeme pimedas orienteerumist?” andis märku, et see oli kõigi jaoks üks vahva orienteerumine ja seda teeme kindlasti veel ning näitas, et pime mets või pikem matk ei heiduta kedagi, kui sind ümbritseb toetav ja sõbralik seltskond.

Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.