Squad rühma suveseiklused

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada sellest, et… Nii alustas Agu Sihvka oma jutustusi Jaan Rannapi poolt kirjutatud raamatus. Egas meiega saa kuidagi kehvemad olla kui kirjandusklassikaks muutunud raamatu peategelane.

Tänu ülemaailmsele eriolukorrale oleme meiegi kõike rahulikumalt ja vaiksemalt võtnud. Ei ole olnud nii palju võistlusi kui tavaliselt ega ka laagreid ning muidu väljaõppeid.

Aasta alguses alustasime suure hooga ühe laagri ettevalmistusi, aga oleme laagri hoopis oktoobri lõppu lükanud. Samuti on jäänud suvel olemata kõik enesekaitse tunnid ja veekeskuse külastus, mis nüüd sügisel kõik tehtud saavad. Võistlustiimidel on plaanis ka Ronimisministeeriumi külastus. Kõik see tänu IHP rahastusele.

Võistlejad on teinud omakeskis ettevalmistusi siiski koguaeg ning Athena näitas seda ka Ernakese rajal, kus teist aastast järjest toodi esikoht Tallinnasse. Alustame sellel aastal ka Tallinnas täiesti oma tüdrukute patrullvõistluse arvestusega- Athena retk.

Augusti kuu keskel suundusime noortega, aga metsa üleelamist õppima. Võtsime sel korral endaga kaasa ka Õhtulehe ajakirjaniku. Saime korralikult rabas sumbata ja öösel sääskedega võidelda. Tegelikult, aga reaalselt õppida, kuidas käituda, kui põlvini või puusadeni älvesse vajud ning kuidas endast metsas märku anda ja sooja hoida.

Kõige viimane seiklus oli neidudel, aga hoopis Põlvamaal, kus käidi Nõmme malevkonna kaitseliitlasi toetamas ning neile Musta kotka võistlustel abijõuks olemas.

Categories: Uncategorized | Lisa kommentaar

Navigeerimine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: