3-võistlus

 

Tulemused

Kodutütred 7-10 aastat

Nimi Rühm Hüppe-nöör koht Kõhu-lihased koht Hoota kaugus koht Kokku koha-punktid
Rebecca Palu Öökullid 55 2 33 1 1.46 2 5
Anett Elisabeth Konrad Öökullid 42 4 29 4 1.51 1 9
Mariette Hulkko Öökullid 41 5 31 2 1.24 4 11
Lisette Salumäe Öökullid 62 1 24 5 1.14 5 11
Maasika Madle Lember Pelgulinna 14 7 30 3 1.37 3 13
Loore Salumäe Öökullid 54 3 22 6 1.07 7 16
Ethel Alekandra Lokotaš Nõmme 10 8 20 7 1.12 6 21
Getter Sepp Sadama 31 6 17 8 1.06 8 22

Noorkotkad 7-10 aastat

Kodutütred 11-14 aastat

Nimi Rühm Hüppenöör koht Kõhulihased koht Hoota kaugus koht Kokku kohapunktid
Annabrit Prants Nõmme 76 2 34 5 1.75 4 11
Marie Maarand Nõmme 54 9.5 39 1 1.97 2 12.5
Crisanne Tamm Nõmme 79 1 35 4 1.56 8 13
Hannaleen Hiob Öökullid 70 5.5 37 3 1.73 5 13.5
Helen Loorand Nõmme 70 5.5 22 10 1.98 1 16.5
Marleen Hulkko Öökullid 71 4 30 8 1.7 6 18
Elis Niitla Nõmme 56 8 33 6.5 1.69 7 21.5
Kerttu Kolostov Nõmme 65 7 33 6.5 1.47 9.5 23
Andeli Puusepp Nõmme 75 3 21 11 1.47 9.5 23.5
Anette Gassandra Sütt Öökullid 45 11 17 12 1.86 3 26
Lisandra Terasmaa Nõmme 24 12 38 2 1.16 12 26
Marielle Maarand Nõmme 54 9.5 24 9 1.41 11 29.5

Noorkotkad 11-14 aastat

Nimi Rühm Hüppenöör koht kohulihase koht hoota kaugus koht kokku kohapunktid
Greg Ojasalu Reaal 89 1 37 3 1.79 1 5
Roy Maaten Saadre lilleküla 79 3 46 1 1.42 3 7
Rocco Mattias Saadre Lilleküla 84 2 43 2 1.24 4 8
Mark Thomas Paimla Lilleküla 38 4 36 4 1.64 2 10

Kodutütred 15-18 aastat

Nimi Rühm Hüppenöör koht Kõhulihased koht Hoota kaugus koht Kokku kohapunktid
Birget Kõrvel Pelgulinn 177 1 66 1 2.02 2 4
Kätlin Laurson Nõmme 135 2 46 2 1.71 3 7
Rebecca Marie Kiibus Nõmme 92 4 43 3 2.24 1 8
Mirjam-Dolores Kiviloo Pelgulinn 110 3 34 4 1.63 4 11

Noorkotkad 15-18 aastat

Nimi Rühm Hüppenöör koht Kõhulihased koht Hoota kaugus koht Kokku kohapunktid
Ken Lilloja Lilleüla 98 2 64 1 2.68 1 4
Mairo Aru Lilleüla 108 1 42 3 2.22 3 7
Taavi Laidna Lilleüla 82 3 49 2 2.34 2 7

Noortejuhid

Nimi Rühm Hüppenöör koht Kõhulihased koht Hoota kaugus koht Kokku kohapunktid
Bärbel Salumäe noorteintruktor 101 1 34 4 1.7 1 6
Katriin Ivanov Nõmme 78 3 51 1 1.45 3 7
Gerli Süld Nõmme 96 2 37 3 1.6 2 7
Triin Kravets Sadama 64 4 38 2 1.28 4 10
Advertisements

Create a free website or blog at WordPress.com.