Laskmine

Igal võistlejal on 5 proovilasku ja 10 võistluslasku
Noorem vanusegrupp 5+5 toe pealt
Keskmine vanusegrupp 5 toe pealt + 5 ilma toeta
Vanem vanusegrupp + juhid 5+5 ilma toeta

Tulemused

Kodutütred 7-10 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Mirete Mutso Öökullid 44 42 86 50
Maribel Mae Pelgulinn 43 41 84 45
Iris Korv Pelgulinn 43 33 76 40
Anneli Kikkas Öökullid 35 39 74 35
Annabel Tarjus Nõmme 29 41 70 34
Isobel Aleksandra Kleinot Pelglinn 36 31 67 32
Loore Salumäe Öökullid 35 31 66 30
Lisette Salumäe Öökullid 33 32 65 28
Mariete Hulkko Öökullid 36 25 61 26
Trinu Marta Oidermaa Pelgulinn 32 28 60 24
Natali Repnau Pelgulinn 36 23 59 22
Maria Kukk Öökullid 21 30 51 20
Bianka Filantšuk Öökullid 26 23 49 19
Anette Elisabeth Konrad Öökullid 17 26 43 18

Noorkotkad 7-10 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Sebastian Teede Lilleküla 28 36 64 50
Kiur Kikkas Lilleküla 29 31 60 45

Kodutütred 11-14 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Marielle Maarand Nõmme 33 36 69 50
Marleen Hulkko Öökullid 36 25 61 45
Kerttu Kolostov Nõmme 38 23 61 40
Marian Väli Öökullid 42 18 60 35
Annabrit Prants Nõmme 45 10 55 34
Mirt Mäeots Pelgulinna 31 22 53 32
Kristi Kallaspoolik Öökullid 43 6 49 30
Carmel Sengbush Nõmme 37 11 48 28
Eliise Kikkas ÜLK 38 8 46 26
Crisanne Tamm Nõmme 38 8 46 24
Marie Elisabeth Kleinot Pelgulinna 42 2 44 22
Marii-Eliise Lokk Pelgulinna 30 10 40 20
Rebecca Lepp Öökullid 39 0 39 19
Hannaleen Hiob Öökullid 32 4 36 18
Mareike Tarjus Nõmme 28 7 35 17
Eloise Viktoria Kleinot Pelgulinna 24 8 32 16
Anett Gassandra Sütt Öökullid 13 0 13 15

Noorkotkad 11-14 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Rocco Mattias Saadre Lilleküla 33 21 54 50
Roy Maaten Saadre Lilleküla 43 11 54 45
Matten Pedak Lilleküla 46 8 54 40
Sander Rooman Lilleküla 39 6 45 35
Mark Tomas Paimla Lilleküla 30 1 31 34
Greg Ojasalu Reaal 25 0 25 32

Kodutütred 15-18 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Kätlin Laurson Nõmme 25 73 98 50
Birget Kõrvel Pelgulinna 25 27 52 45
Mirjam Dolores Kivilo Pelgulinna 11 25 36 40
Rebecca Marie Kiibus Nõmme 2 2 4 35

Noorkotkad 15-18 aastat

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Mairo Aru Lilleküla 29 19 48 50
Taavi Laidna Lilleküla 18 23 41 45
Henry Fred Ojasalu Lilleküla 11 23 34 40
Ken Lilloja Lilleküla 13 8 21 35
Gregor-Jan Pennert Lilleküla 12 6 18 34

Noortejuhid

Nimi Rühm I II Kokku Punktid
Bärbel Salumäe väljaspool arvestust 25 22 47
Raul Kikkas Öökullid 20 16 36 50
Anu Asu NKK NJ 20 8 28 50
Marge Saadre Lapsevanem /väljaspool arvestust 9 11 20
Jaanika Kikkas Öökullid 8 11 19 45
Triin Kravets Sadama 6 12 18 40
Advertisements

Blog at WordPress.com.