Tulemused Noored Kotkad

Üldarvestus

Noorem vanusegrupp 7-10 aastased

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Juss Herman Niilis Lilleküla 50 45 50 45 190
2 Kiur Kikkas Lilleküla 45 50 45 50 190

 

Keskmine vanusegrupp 11-14 aastased

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Jürgen Kaspar Niilis Lilleküla 35 32 40 45 152
2 Rocco-Mattias Saadre Lilleküla 45 24 26 40 135
3 Matten Pedak Ramler Lilleküla 26 50 28 28 132
4 Karl Ühtid Lilleküla 50 28 0 50 128
5 Kaur Mihkel Toomse Nõmme 34 45 45 124
6 Roy-Maaten Saadre Lilleküla 28 26 24 35 113
7 Greg Ojasalu Reaali 40 40 17 97
9 Sander Rooman Lilleküla 30 30 32 92
10 Mihkel Tomingas Nõmme 24 35 30 89
11 Christofer Võsanurm Lilleküla 32 34 0 66
12 Mark Thomas Paimla Lilleküla 0 0 35 26 61
13 MIkk Mattias Metsaviir Nõmme 0 0 19 34 53
14 Alan Langer Nõmme 0 0 50 50
15 Mart Mihkel Metsaviir Nõmme 0 0 18 30 48
16 Bruno Filipozzi Westholm 0 0 34 34
17 Marek Andro Keskküla Lilleküla 32 32
18 Kert Rikkonen Lilleküla 24 24
19 Uko Ving Lilleküla 22 22
20 Ricard Vachtel Nõmme 0 0 22 22
21 Sten Kristen Alekšasin Nõmme 0 0 20 20
22 Samuel Palu Nõmme 0 0 16 16

Vanem vanusegrupp 15-18 aastased

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Ken Lilloja Lilleküla 50 40 50 40 180
2 Taavi Laidna Lilleküla 40 50 34 50 174
3 Mairo Aru Lilleküla 45 28 32 35 140
4 Georg Henry Kolnes Nõmme 34 45 35 114
5 Henry Fred Ojasalu Lilleküla 35 32 0 30 97
6 Sten Rauno Rohtla Lilleküla 32 35 0 28 95
7 Georg Jan Pennert Lilleküla 28 34 24 86
8 Riho Rüütel Lilleküla 30 24 0 32 86
9 Kasper Tafenau Nõmme 26 30 28 84
10 Kristo Eelmäe Lilleküla 24 26 22 72
11 Martin Velizanin Lilleküla 0 0 45 45
12 Erik Brük Lilleküla 45 45
13 Karl Salumets Lilleküla 0 0 40 40
14 Richrad Väinsalu  Lilleküla 34 34
15 Mattias Kasela Westholm 0 0 30 30
16 Karl Erik Saareots Westholm 0 0 26 26
17 Rasmus Valk Nõmme 0 0 20 20
Advertisements

Create a free website or blog at WordPress.com.