Sõudmine

SÕUDMISE JUHEND Sõudeergomeetri etapp

 

Tulemused

Kodutütred 7-10 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Marii Elisabeth Kukk Öökullid 1.04.06 50
2 Mirete Mutso Öökullid 1.08.00 45
3 Anett Elisabeth Konrad Öökullid 1.09.00 40
4 Isobel Aleksandra Kleinot ÜLK 1.16.00 35
5 Anneli Kikkas Öökullid 1.21.01 34
6 Lisette Salumäe Öökullid 1.26.01 32
7 Loore Salumäe Öökullid 1.32.06 30
8 Getter Sepp Sadama 1.33.01 28

Noorkotkad 7-10 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Juss Herman Niilis Lilleküla 1.10.04 50
2 Kiur Kikkas Lilleküla 1.34.05 45

Kodutütred 11-14 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Gerda Sepp Pelgulinna 1.25.00 50
2 Andeli Puusepp Nõmme 1,27,09 45
4 Annabrit Prants Nõmme 1,31,04 40
5 Marleen Hulkko Öökullid 1,33,09 35
6 Merily Unt Squad 1,34,04 34
7 Marie Maarand Nõmme 1,39,02 32
8 Hannaleen Hiob Squad 1,39,08 30
9 Crisanne Tamm Nõmme 1,40,08 28
10 Hedvig Valk Nõmme 1,40,09 26
11 Marielle Maarand Nõmme 1,41,00 24
12 Marta Meriloo Öökullid 1,41,05 22
13 Mirteli Pellmas Nõmme 1,47,03 20
14 Lisandra Terasmaa Nõmme 1,51,08 19
15 Kristi Kallaspoolik Öökullid 1,55,03 18
16 Marie Elisabeth Kleinot Pelgulinna 1,57,07 17
17 Eliis Pellmas Nõmme 1,57,08 16
18 Rebecca Lepp Öökullid 1,59,07 15
19 Sophia Parkal Öökullid 2,18,03 14
20 Eliise Kikkas ÜLK 2,22,06 13

Noorkotkad 11-14 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Alan Langer Nõmme 1,13,03 50
2 Kaur Mihkel Toomse Nõmme 1,15,03 45
3 Jürgen Kaspar Niilis Lilleküla 1,19,06 40
4 Mark Thomas Paimla Lilleküla 1,20,00 35
5 Bruno Filipozzi Westholm 1,20,07 34
6 Sander Rooman Lilleküla 1,29,00 32
7 Mihkel Toomingas Nõmme 1,29,01 30
8 Matten Pedak Ramler Lilleküla 1,32,09 28
9 Rocco Mattias Saadre Lilleküla 1,34,09 26
10 Roy Maaten Saadre Lilleküla 1,35,04 24
11 Richard Vachtel Nõmme 1,35,08 22
12 Sten Kristen Alekšasin Nõmme 1,39,05 20
13 Mikk Mattias Metsaviir Nõmme 1,40,00 19
14 Mart Mihkel Metsaviir Nõmme 1,45,09 18
15 Greg Ojasalu Reaal 1,50,03 17
16 Samuel Palu Nõmme 1,50,06 16

Kodutütred 15-18 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Kätlin Laurson Nõmme 1,43,00 50
2 Rebecca Marie Kiibus Nõmme 1,46,00 45
3 Grete-Kai Saar Squad 1,49,00 40
4 Birget Kõrvel Pelgulinna 2,03,05 35
4 Anett Nuudi Squad 2,05,00 34
5 Carolin Liis Tamm Nõmme 2,08,04 32
6 Liisa Greta Koppelmaa Squad 2,09,09 30
7 Elyse-Bety Mänd MANK 2,23,00 28
8 Carmen Karu Sadama 2,53,00 26

Noorkotkad 15-18 aastat

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Ken Lilloja Lilleküla 1,30,06 50
2 Martin Velizanin Lilleküla 1,34,06 45
3 Karl Salumets Lilleküla 1,35,06 40
4 Georg-Henry Kolnes Nõmme 1,37,05 35
5 Taavi Laidna Lilleküla 1,40,01 34
6 Mairo Aru Lilleküla 1,41,04 32
7 Mattias Kasela Westholm 1,41,05 30
8 Kasper Tafenau Nõmme 1,46,00 28
9 Karl Erik Saareots Westholm 1,47,08 26
10 Georg Jan Pennert Lilleküla 1,52,08 24
11 Kristo Eelmäe Lilleküla 2,02,05 22
12 Rasmus Valk Nõmme 2,06,05 20

Noortejuhid

Nr Nimi Rühm Tulemus Punktid
1 Argo Kivi Lilleküla 1,44,04  väljaspool arvestust
2 Viktor Ivanov KL 1,46,00 50
3 Bärbel Salumäe 1,59,03  väljaspool arvestust
4 Katriin Ivanov Nõmme 1,59,06 50
5 Maria Järvis Nõmme 2,05,05 45
6 Triin Kravets Sadama 2,08,00 40
7 Kaisa-Mai Kallaste Nõmme 2,09,03 35
8 Anneli Käosaar Pelgulinna 2,26,00 34
9 Kristel Kleinot Pelgulinna 2,28,00 32
Advertisements

Blog at WordPress.com.