Tulemused Kodutütred

Üldtabel

Noorem vanusegrupp 7-10 aastat

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Anette Elisabeth Konrad Öökullid 32 40 40 28 45 18 203
2 Lisette Salumäe Öökullid 40 35 32 30 35 28 200
3 Loore Salumäe Öökullid 50 34 30 24 32 30 200
4 Anneli Kikkas Öökullid 34 45 34 50 35 198
5 Getter Sepp Sadama 45 28 30 32 28 163
6 Isobel Aleksandra Kleinot ÜLK 35 30 35 26 32 158
7 Mirete Mutso Öökullid 0 0 45 34 50 129
8 Bianka Filantšuk Öökullid 28 50 0 19 97
9 Maria Elisabeth Kukk Öökullid 0 0 50 20 70
10 Maasika Madle Lemsalu Pelgulinna 35 34 69
11 Mariette Hulkko Öökullid 40 26 66
12 Hannali Hiiesalu Squad 30 32 0 62
13 Rebekka Palu Öökullid 50 50
14 Grete-Lii Pärnpuu Öökullid 45 45
15 Maribel Mae Pelgulinna 45 45
16 Karmen Pärnpuu Öökullid 40 40
17 Iris Korv Pelgulinna 40 40
18 Annabel Tarjus Nõmme 34 34
19 Ehtel Aleksandra Lokotaš Nõmme 30 30
20 Triinu Marta Oidermaa Pelgulinna 24 24
21 Natali Repnau Pelgulinna 22 22

Keskmine vanusegrupp 11-14 aastat

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Marleen Hulkko Öökullid 34 50 35 40 32 45 236
2 Annabrit Prants Nõmme 24 45 40 50 34 193
3 Crisanne Tamm Nõmme 40 19 28 34 40 24 185
4 Lisandra Terasmaa Nõmme 45 20 19 30 22 136
5 Eliise Kikkas ÜLK 26 30 13 35 26 130
6 Hannaleen Hiob Öökullid 22 22 30 35 18 127
7 Marii Eliise Lokk Pelgulinna 30 26 0 45 20 121
8 Marta Meriloo Öökullid 50 40 22 112
9 Eliis Pellmas Nõmme 35 28 16 32 111
10 Gerda Sepp Pelgulinna 0 0 50 50 100
11 Kristi Kallaspoolik Öökullid 20 32 18 30 100
12 Marielle Maarand Nõmme 0 0 24 20 50 94
13 Mirteli Pellmas Nõmme 32 35 20 87
14 Marie Maarand Nõmme 0 0 32 45 77
15 Andeli Puusepp Nõmme 0 0 45 26 71
16 Eloise Viktoria Kleinot Pelgulinna 28 24 0 16 68
18 Kerttu Kolostov Nõmme 28 40 68
19 Eliisabet Vaino Öökullid 19 34 0 53
20 Anett Gassandra Sütt Öökullid 24 15 39
21 Marie Elisabeth Kleinot Pelgulinna 0 0 17 22 39
22 Marian Väli Öökullid 35 35
23 Merily Unt Squad 0 0 34 34
24 Helen Loorand Nõmme 34 34
25 Rebecca Lepp Öökullid 0 0 15 19 34
26 Mirt Mäeots Pelgulinna 32 32
27 Elis Niitla Nõmme 30 30
28 Carmel Senbush Nõmme 28 28
29 Hedvig Valk Nõmme 0 0 26 26
30 Mareike Tarjus Nõmme 17 17
31 Sophia Parkal Öökullid 0 0 14 14

Vanem vanusegrupp 15-18 aastat

Nr Nimi Rühm Keegel Noolemäng Sõudmine Jooks 3-võistlus Laskmine Teadmised Kokku
1 Birget Kõrvel Pelgulinna 45 50 35 40 50 45 265
2 Rebecca Marie Kiibus Nõmme 50 40 45 50 40 35 260
3 Kätlin Laurson Nõmme 0 0 50 45 45 50 190
4 Mirjam-Dolores Kiviloo Pelgulinna 35 45 0 34 34 40 188
5 Ly Sakkis Squad 40 35 0 75
6 Anett Nuudi Squad 0 0 34 35 69
7 Grete-Kai Saar Squad 0 0 40 40
8 Carolin Liis Tamm Nõmme 0 0 32 32
9 Liisa Greta Koppelmaa Squad 0 0 30 30
10 Elyse-Bety Mänd MANK 0 0 28 28
11 Carmen Karu Sadama 0 0 26 26
Advertisements

Blog at WordPress.com.