Rühmad

Lilleküla rühm

Lilleküla rühm on loodud Lilleküla Gümnaasiumi juurde 29. oktoobril 2012.a. Meie rühma kuuluvad ka Püünsi Kooli tüdrukud. Oma arvult oleme väike rühm, kuid tegevus on ikka sama tihe kui suurtel rühmadel. Kokku saame kord kuus, millele lisanduvad siis veel osavõtud Kodutütarde ja ka Naiskodukaitse ringkonna üritustest. Oleme käinud ka mõnel suuremal võistlusel, kuid kuna oleme siiski noor rühm, siis jõuame tulevikus rohkemgi tegutseda. Teeme aktiivselt järgu õppimisi, käime laskmas ja tihe on meie koostöö Lilleküla Noorte Kotkaste rühmaga.

Alates 2013.a sügisest on meie kokkusaamiskohaks Kodutütarde ja Noorte Kotkaste ruumid Uus-Tatari 25a.

merle_toompark

Merle Toompark

eha

Eha Tenso

Rühmavanem Merle Toompark
(merle.toompark@gmail.com)

Rühmavanemaabi Eha Tenso
(ehatenso@gmail.com)

 

 

 

 

 

Toompea

Rühm alustas tegevust 2012. aasta lõpus esialgse nimega Mähe rühm. Toompea rühma “pesaks” on Mähe noortekeskus ja Uus-Tatari 25 ruumid, kus saadakse  kummaski kuus korra kokku. Hetkel pannakse põhirõhku koondustele, kus õpitakse erinevaid teadmisi nii teoorias kui praktikas. Toompea rühm teeb tugevalt koostööd teiste rühmadega ning aktiivselt osaleb ringkonna üritustel.

triin kravets

Triin Kravets

 

Rühmavanem Triin Kravets
(triin.kravets@gmail.com)

 

 

 

 

 

 

Nõmme rühm

Nõmme KT rühm on tegutsenud Tallinna ridades juba viis aastat. Rühmavanem Katriin on väga seiklushimuline, tänu millele rühm kesendub oma tegevuses suuresti skautlike oskuste omandamisele ja praktiseerimisele. Rühmavanema suur kirg on ka meditsiinivaldkond ning antud rühma nooredki on saanud väga tugeva esmaabi baasi ning seda muudkui täiendatakse. Rühma territoriaalne ala jääb Nõmmelt Paldiski suunas, kuid igal lapsel, kes tunneb huvi just konkrteese rühma vastu, saab ka mujalt piirkonnast liituda.

 

14199670_10154456019739085_4887777248552506042_n

Katriin Ivanov

Rühmavanem Katriin Ivanov
(katariina.ivanov.est@gmail.com)

 

 

 

 

 

 

 

ÜLK rühm ehk Üle Linna Kodutütred

ÜLK (Üle Linna Kodutütarde) rühma juured ulatuvad aastasse 2007, mil alustasid tegevust VHK (Vanalinna Haridus Kolleegiumi) rühm ja TIKi (Tallinna Inglise Kolledž) rühm. 2011 aastal ühinesid ja 2012 aastast kannavad ühist rühma nime.
Meie rühma koondused toimuvad 2 korda kuus ja need põhinevad järkude õppimisel ning kord kvartalis välistegevusel (laager, matk, ekskursioon) Rühma kuuluvad igast koolist ja igast vanusest neiud.
Rühm saab kokku üle nädala Uus-Tatari 25a ruumides.

vive

Vive Pandis

inge

Inge Laht

rühmavanem Vive Pandis 
(viveuk@yahoo.co.uk)

 

 

 

 

 

 

 

Pelgulinna rühm

Pelgulinna rühm on meie ringkonna pesamuna. Ringkonna algusaastel oli see rühm väga aktiivne ning tubli. Ja samast rühmast ongi välja kasvanud ka praegune rühmavanem Kadrian. Rühm on tänaseks tegelenud aasta aega ning väikeseid kodutütreid on kogunenud päris palju. Enamus neist Pelgulinna gümnaasiumi õpilased. Rühma põhirõhk on hetkel koondustel, kuid juba päris mitu neidu on osalenud ka väljas pool rühma üritustel. Rühma pesaks on Pelgulinna gümnaasium.

carelin2015

Carelin Tuul

Rühmavanem Carelin Tuul
(carelin.tuul@gmail.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ööküllide rühm

pilt portree 3

Jaanika Kikkas

Öökullide rühm alustas oma tegevust 2015. aasta sügisel, kus on hetkel neiud 1.-4. klassini. Rühm on noor ja värske nagu ka rühmavanem, kuid alati on abistamas ülimalt tore rühmavanemaabi Vive Pandis. Koondustel õpime koos organisatsiooni algtõdesid ning praktiliste näidete abil erinevaid oskusi. Samuti arendame silmaringi tänapäeva olulistes valdkondades ja hakkamasaamist erinevates olukordades.
Koondused toimuvad 2 korda kuus esmaspäeviti kl 17.00, Kristiine Gümnaasium ruumides.
Muidugi on võimalik osaleda ka teistel avalikel ringkonna üritustel.

Rühmavanem Jaanika Kikkas
(rkikkas@gmail.com)

 

 

Squad rühm

Squad rühm on Tallinna ringkonna kõige uuem rühm. Rühma eripäraks on see, et nemad soovivad keskenduda organisatsiooni tutvustamisele avalikel üritustel. see on ka hetkel ainuke rühm, kes korraldab lasketreeninguid Männiku lasketiirus (laskesport treeneri käe all). Squad rühmale meeldib palju aega veeta välitingimustes, tänu millele oskavad meie tüdrukud näiteks metsas kenasti iseseisvalt toime tulla. Rühma territoriaalne ala on Nõmme ja Mustamäe piirkond.

14610956_1270266303018542_9180504288298174039_n

Rainar Saar

maria

Maria Järvis

Rühmavanem Rainar Saar
(saarrainar@hotmail.com)

Rühmavanemaabi Maria Järvis
(simplema7@hotmail.com)

 

 

 

 

VHK rühm

VHK rühm on taasloodud meie kodutütre Grete-Kai poolt. Ta ise alustas oma kodutütre karjääri just sellest rühmast, kuid ajapikku osad rühmad läksid kokku ja nii läkski VHK rühm ÜLK alla. Nüüd aga võttis Grete-Kai kätte ja taasavas selle rühma. Antud rühm on koolipõhine, mis tähendab, et kõik rühma kuuluvad tüdrukud õpivad VHK-s. Hetkel on rühmas neiud vanuses 7-10 aastat.

untitled1

Grete-Kai Saar

Rühmajuht: Grete-Kai Saar
(gksaar@gmail.com)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodutütarde Tallinna ringkonna juhatus

IMGP2220(1)

Vasakult: Inge Laht, Vive Pandis, Eha Tenso, ringkonnavanem Minna Pert, Katriin Ivanov

 

Lisaks on meie ringkonnal veel mitu toredat noortejuhti/toetajaliiget, kes on väga aktiivsed ja tegusad, alati jõu ja nõuga abiks, kuid hetkel veel rühma ei oma.

Advertisements

Blog at WordPress.com.